SIKÇA SORULAN SORULAR
Günün Mesajı/Haberler özelliğini nasıl görebilirim?
Oyunu İnternete bağlı halde çalıştırın ve Ana Menüye geçin. Eğer İnternete oyuna çalıştırdıktan sonra bağlanırsanız Günün Mesajı görünmeyebilir.
Lütfen unutmayın: Günün Mesajı/Haberler özelliği Wii’de desteklenmemektedir.
Skylander'larım Element Kapılarını açamıyor.
Bu Skylanders Trap Team için yeni tasarımlardan biridir. Traptanium Element Kapılarını açmak için Trap Master Skylander kullanmanız gerekir.
Oyuncağı Portaldan kaldırdığımda neden topladığım şeyleri kaybediyorum?
Oyun sürekli olarak kayıt yapmadığı için, eğer oyunda bir şey aldıktan sonra oyuncağı hemen kaldırırsanız oyun ilerlemenizi oyuncağa kaydedecek vakit bulamayabilir. Hazine veya deneyim küresi topladıktan sonra kayıp yaşamamak için oyuncağı Portaldan kaldırmadan önce biraz bekleyin.
İçinde özel bir Kötü karakter bulunan, ön yüklemeli bir Tuzağım var ama Tuzağı Portala yerleştirdiğimde hiçbir şey olmuyor.
Bu sorunu çözmek için bu özel Tuzağı kullanarak Kötü karakteri yakalamanız gerekir. Tuzağın içinde Kötü adam özel versiyon olacaktır.

Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4’te 1.0.1 yaması bu sorunu çözmektedir. Yamayı indirmek için oyunu İnternete bağlıyken çalıştırın.
Deneyimimi, paralarımı veya Skylander’larım için satın aldığım geliştirmeleri kaybettim.
Bu uzun süre oynadığınızda veya Portaldaki Skylanderı çok kez değiştirdiğinizde meydana gelebilen ender bir sorundur ve Portal Skylander’a bilgi kaydetmeyi durdurmaktadır. Normalde kayıt işlemi durduğunda Portal ışığı yeşil ile mavi renk arasında gidip gelecektir. Portalın kablosunu çekip takmak bu sorunu çözse de, deneyim ve parayı tekrar kazanmanız gerekecektir.
Neden arkadaşımın konsolunda oynarken Element Gücüm farklı oluyor?
Skylander Koleksiyonu menüsündeki aynı elementten Skylander sayısı Element Gücü değerini etkilemektedir. Eğer her iki konsolda da aynı sayıda oyuncak açtıysanız Element Gücü de aynı olacaktır.
Oyunda görünen Skylander, Portala yerleştirdiğimden farklı.
Eğer Portal manyetik eşyalara veya elektronik cihazlara çok yakın bir yere konulduysa bu sorun ortaya çıkabilir. Bu tür eşyalardan en az yarım metre uzakta olmaya özen gösterin.
Skylander’ın aynı element bölgesindeyken Skylanders Giants ve Skylanders SWAP Team’de olduğu gibi iyileşmiyor.
Skylanders Trap Team’de Skylander’lar element bölgelerindeyken iyileşmezler.
Genişleme (Light veya Dark) paketi satın aldım ve sinematiklerde her iki yeni elementi de görebiliyorum. Neden oyunun menüsünde ikisi de açık değil?
Her ikisini de açmak için iki Genişlemeyi de satın almış olmanız gerekir. Eğer sadece tek bir Genişleme satın aldıysanız ilgili element yerleştirilene kadar diğeri “?” olarak görünecektir.
PlayStation konsolumda ekran koruyucu yok.
Eğer konsolunuzu bir süre kullanmayacaksınız ekran yanıklarından kaçınmak için konsolunuzu kapamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Oyunu %100 tamamlamama rağmen kayıt dosyam yalnızca %99 gösteriyor.
Son Yıldızı aldıktan sonra konsolunuzu kapatırsanız bu sorun meydana gelebilir. Herhangi bir bölümü yükleyin ve Ana Menüye dönün. Kayıt dosyanız artık %100 olarak gösterecektir.
Skylander’ım kritik vuruş şansını arttırması gereken bir Şapka takıyor ama bu işe yarıyor gibi görünmüyor.
Bonuslar çok küçüktür ve fark edilmeleri zordur ama işe yaradığından emin olabilirsiniz. Eğer Şapka olmadan 100 kez, Şapkayla da 100 kez saldırmayı denerseniz ufak bir fark göreceksiniz.
Level Atlama Jetonunu alamıyorum, bu yüzden yeni Portal Master Rütbesi kazandığımda yeni ödüller kazanamıyorum.
20. levele ulaşmış olan Skylander’lar Level Atlama Jetonu alamazlar. 20. level olmayan bir Skylander kullanın.
Oyun Süresi, Skylander’larımla oynadığım süreyi doğru yansıtmıyor.
Oyun Süresi Skylander hala Portaldayken oyunu kapadığınız zaman güncellenir. Portaldaki Skylanderı kaldırıp başkasını taktığınızda güncellenmez.