Neptune
Zenith

SAVAŞA KATIL

Starlink: Battle for Atlas, gezegenler arası bir maceraya başlamak için oyun kontrolörünüze monte edilmiş özel bir yıldız gemisi ile yeni bir aksiyon-macera oyunu.

Eşsiz donanımı ve becerilerini, gemiyi uçurmak ve eşleştirmek için modüler yıldız gemileri kullanan bir grup kahraman yıldızlararası pilotlar ekibi kur. Gökadayı yıkıcı güçlere karşı bir arada tutmak için yıldız sistemini kullanın.

YARATICI BİR ÇARPIŞMA İLE ZAFERİ ELDE EDİN

Her bir parçayı, yaratıcı bir modelle karıştırıp birleştirebilirsiniz. Pilotlar, gövde, kanatlar ve silahlar da dahil olmak üzere yıldız gemileri... Hayallerinizdeki yıldız gemisini oluşturmak ve özelleştirmek için her şeyi içeriyor.

Oyuncağını seç ve kontrol cihazına tak, oyunda hayata geçişlerini anında gör.

 • 1
  PİLOTUNU SEÇ
  Pilotunu seç
 • 2
  GEMİNİ SEÇ
  Gemini seç
 • 3
  FARKLI SİLAHLARLA TAMAMLA
  Farklı silahlarla tamamla
 • 4
  KENDİ STİLİNLE OYNA
  Kendi stilinle oyna

Çarpışmada yaratıcı olun, Atlas yıldız sisteminde karşılaştığınız herşeyin, stratejik olarak üstesinden gelmek için yıkıcı kombinasyonları serbest bırakın: ateş için bir alan yaratın, dondurun ve parçalayın, düşmana ateş açın ve düşmanları çekmek için bir mini kara delik yaratın...

BAŞLANGIÇ PAKETLERİ

Başlangıç Paketi İçerikleri:

Starlink: Battle for Atlas Video Oyunu Zenith Starship Mason Rana Pilot Üç Silah : Shredder, Flamethrower ve Frost Barrage 1 adet PS4 joystick aparatı Starlink Batlle For Atlas modüler oyuncak koleksiyonu posteri.