PES 2019 Satışta
Coutinho - Hakan Çalhanoğlu
Konami
The Power of Football
Türkiye Süper Ligi

OYUN TAMAMEN LİSANSLI TÜRKİYE SÜPER LİGİ'Nİ İÇERİR

PES 2019'un Türkiye Süper Ligi'nin tam lisansını bünyesine alarak yarattığı coşkunun yanında sevilen Türk oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu oyunun kapağında yer alıyor!

Süper Lig, Pro Evolution Soccer serisinin en son üyesi olan PES 2019'a eklenecek sekizinci en büyük ligden biri oldu. Tüm kulüpler, data pack sürümleri sayesinde gerçek donanımlarıyla temsil edilecek ve tüm istatistiklerin ve takımların haftalık olarak güncellenmesini sağlayacaktır. KONAMI Türkiye'nin en iyi ve en yetenekli oyuncularından, Türk orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu'nu yerel temsilci olarak belirlemiştir. Ünlü oyuncu Türkçe oyun kutuları üzerinde PES 2019 küresel kapak yıldızı Phillipe Coutinho ile birlikte yer almaktadır.

YEREL LİGLER

Çok sayıda lisanslı lig ilavesi.

BÜYÜLÜ ANLAR

Oyuncu özgünlüğünde 11 yeni beceri özelliği mevcut, geliştirilmiş şut çekme hareketi ve animasyonu ile harika goller at ve Görünür Yorgunluk ile dayanıklılığa etkisini gör.

YENİ MYCLUB

Oyuncularla nasıl imza attığından onların yıl boyunca piyasaya sürülen özel versiyonlarına her unsur baştan yapıldı.

GÜZEL OYUN

4K HDR destekleyen büyüleyici animasyon akışı ile fotoğraf gerçekçiliğini deneyimle.

GERÇEK ML SEZONU

3 mühim değişiklik ile hayatı gerçek bir menajer gibi yaşa: ICC sezon öncesi, detaylı transfer sistemi ve yeni lig lisansları.