500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
Sepetim (0)
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Kurumsal Satış

Türkiye’ nin Lider Oyun ve Elektronik Dağıtıcısı Sizlerle!

Türkiye'nin lider oyun ve elektronik dağıtıcısı Aral ’ın online alışveriş kanalı Aral.com.tr ’ nin kurumsal satış bölümüne hoş geldiniz!

Artık işinizin tüm oyun, konsol, aksesuar, elektronik ve dijital oyuncak ihtiyaçlarını sadece bir tıklama ile kolayca karşılayabilirsiniz. Burada bilgisayar oyunlarından Xbox oyunlarına, uydu alıcılarından tablet bilgisayara farklı kategorilerde binlerce farklı ürünü tek bir çatı altında bulmanın kolaylığını yaşayacak, onaylanmış yüksek güvenlik standartlarının geçerli olduğu sitemizde; orijinal ve bandrollü her zaman en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla alışveriş yapacaksınız. Kurumsal müşterilerimize özel satış fiyatlarından haberdar olmak, kurumsal satış fiyatlarımızı görebilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca doğabilecek diğer işbirlikleri ve marka özelindeki anlaşmalar için de bizlere aşağıdaki mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal satış temsilcimiz olabilmek için bayi@aral.com.tr adresine ticari sicil gazetesi örneği, vergi levhası, kimlik fotokopisi (şahıs şirketi ise), imza sirküleri, banka hesap bilgileri ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

# #