100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
Sepetim (0)
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Call of Duty Modern Warfare Crossplay Beta

19/09/2019
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE MULTIPLAYER BETA BUGÜN BAŞLIYOR
 
Haftasonu Açılacak Multiplayer Open Beta’da Konsol ve PC’deki Oyuncular Birlikte Oynayabilecek ve Bugüne Kadarki En Derin Call of Duty Multiplayer Deneyimini Test Edebilecekler.
 
Merakla beklenen Call of Duty®: Modern Warfare® betası* PlayStation 4 için bugün başlıyor ve oyuncular bu sayede oyunun multiplayer modlarına erkenden bakış atabilecekler. Haftasonu boyunca sürecek olan betada Infinity Ward, oyunun 25 Ekim’deki çıkışı öncesinde değerli geribildirimler ve oynanış bilgileri toplayacak.
 
PlayStation 4’te Call of Duty tarihinin en geniş çaplı Alfa veya Betası olan Modern Warfare 2v2 Gunfight Open Alpha’nın ardından, Modern Warfare Beta ile oyuncular Modern Warfare’in multiplayer evrenini daha yakından görecek, dar alanlarda 2v2 Gunfight oynanışına, geleneksel 6v6 çok oyunculu maçlara ve çeşitli taşıtlar içeren devasa haritalarda yüksek oyuncu sayılı deneyimlere şahit olabilecekler. Beta, haftasonunda tüm platformları dahil edecek ve Call of Duty tarihinde ilk kez konsol ve PC oyuncuları birlikte Modern Warfare Betasına katılabilecekler. E3 2019’da Oyun Eleştirmenleri Ödüllerinde “En İyi Çevrimiçi Multiplayer Oyun” ödülünü kazanan Modern Warfare’in çok oyunculu oyun sahası, türünün en iyisi çatışma oynanışını, benzersiz derinlik ve çeşitlilikle destekleyerek aksiyon dolu bir çevrimiçi deneyim sunuyor. Beta testinde Call of Duty kum havuzu modlarını yenileyecek yeni multiplayer modlar bulunacak: dar alanlarda şiddetli 2v2 Gunfight çatışmalarından, 64 oyuncuya kadar destek veren epic Ground War moduna, gece oynanışı haritalarından gerçekçi Realism moduna kadar.
 
“Modern Warfare ile oyuncu camiamızı daha önce görülmemiş şekilde bir araya getiriyoruz. Betadan başlayarak oyuncu geribildirimlerini toplayacak ve bu sayede İlk Gün deneyimini kusursuz hale getireceğiz.” diyor Infinity Ward’un Kreatif Direktörü ve Stüdyo Başkanlarından Patrick Kelly. “Bu haftasonundan başlayarak oyunculara her gün yeni özellikler ve haritalara erişim sunacağız. Sonraki haftasonundaysa çapraz oynanışı sunacak ve oyuncuların diğer platformlardaki arkadaşları ve diğer oyuncularla bağlanmalarını sağlayacağız. Ayrıca ikinci haftasonunda daha fazla yeni içerik ve oyunu oynamanın farklı yollarını da sunmayı planlıyoruz. Kısacası her iki haftasonunda da oyuncularımız oyunu oynamaları için sabırsızlanıyoruz.”
 
Oyuncuların eğlenceye haftasonu katılabilecek ve beta sırasında yeni içerikler ve oyun listeleri yayınlanacak.
  • Crossplay testini içeren Beta – Haftasonu
    • 19 – 20 Eylül (Erken Erişim(önsipariş), PC ve Xbox One; Açık Beta, PlayStation 4)
    • 21 – 23 Eylül (Açık Beta, PlayStation 4, PC, Xbox One)
Planlanan tüm Beta içeriğinin özeti, geribildirim bilgisi ve güncellemeler için lütfen https://blog.activision.com/call-of-duty adresini ziyaret edin. Beta, genel Modern Warfare çok oyunculu modlarının yalnızca ufak bir kısmı olsa da Call of Duty: Modern Warfare ayrıca tüm oyun modlarında birleşik bir anlatım deneyimi, heyecanlı bir tek kişilik hikaye ve tüm yetenek seviyelerine hitap eden yeni Special Ops co-op modu da içerecek.
 
Call of Duty: Modern Warfare tüm dünyada 25 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
 
© 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY ve MODERN WARFARE, Activision Publishing, Inc.’in ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve marka isimleri ilgili sahiplerine aittir.
 
*MP Beta Erken Erişim 12 Eylül 2019’da, Açık MP Beta ise 14 Eylül 2019’da PS4 sisteminde başlayacak, diğer platformlar takip edecektir. Platform mevcudiyeti ve tarihler değişebilir. Detaylar için
www.callofduty.com/beta adresini ziyaret edin. Minimum Açık Beta süresi 2 gündür. Sınırlı süreliğine ve katılımcı mağazalarda Erken Erişim Beta Kodları tükenmediği sürece mevcuttur. İnternet bağlantısı
gerekir. Çevrimiçi çok oyunculu abonelik gerekebilir.
# #