ORTA ÇAĞA YOLCULUK

USTALAŞMANIZI BEKLEYEN EŞSİZ SAVAŞÇILAR

Her savaş için üç savaşçı grubu arasından seçim yapabileceksiniz: Samuraylar, Vikingler veya Şövalyeler. Her bir savaşçı savaşın gidişatını değiştirebilecek ve fraksiyonunu zafere ulaştırabilecek yeteneklere sahip olacak, kendi silahları ve oyun tarzları ile gelecekler.

SİZİN SAVAŞÇINIZ, SİZİN RENKLERİNİZ

Göğüs, omuz ve miğfer gibi kısımları özelleştirerek kişiliğini savaş alanına yansıtın ve düşmanlarınıza korku salın. Karakterinizin ve takımınızın görünüşü üzerinde sahip olacağınız imkanlar sınırsız olacak.

Knights
 • The Wardens
 • The Conquerors
 • The Peacekeepers
 • The Lawbringers

Ashfeld Şövalyeleri saf kuvvetin en kusursuz örneklerindendir.

Ashfeld’in güvenliğini sağlamak adına Demir Lejyon tarafından gönderilmişlerdi. Burada özgürlüğün tadını alan şövalyeler Ashfeld’i yurt olarak kabul etmişti. Topraklarda bulunan kadim harabelerin tümü olmasa da büyük çoğunluğunun Demir Lejyon’un öncüsü Büyük İmparatorluk tarafından yaratıldığına inanıyorlardı. Asırlar boyunca düzensiz bir ordu şeklinde gezinen Ashfeld’in Şövalyeleri içinde önemsiz savaş lordları ve göçebe paralı asker şövalyeler bulunmaktaydı. Son on yıldır, öldürülme tehdidi altında olsa da, Apollyon’un önderliğindeki Ashfeld’in Karataş Lejyonu’nun bayrağı altında birleştiler. Şövalyeler bugüne kadar Ashfeld’i Viking ve Samuray saldırılarından korumayı başardı. Apollyon savaşın çok yakın olduğunu iddia etmekte ve tek başına dolaşan savaşçılara Lejyonuna katılmanın toprakları korumanın tek garanti yolu oldğunu söylemektedir.

Samurai
 • The Kensei
 • The Shugoki
 • The Orochi
 • The Nobushi

Tarih, Samuray’lara hiç de iyi davranmadı.

Denizlerin çok ötesindeki topraklardan gelen Samuraylar bir İmparatorun ve deniz ve ateşe kaybedilen bir vatanın hikayesini anlatmaktaydı. Neredeyse bin yol sonra bu göçebe millet amaçsızca dolaşmaktan vazgeçmiş ve Vikinglerin tekrar ele geçirdiği yurtlarının ve Şövalyelerin hak iddia ettiği toprakların yakınında yeni bir imparatorluk kurmuşlardı.Son birkaç on yılı Myre ismindeki bataklığımsı tepeleri ıslah ederek geçiren Samuraylar zenginleşmişler, ancak sayıca komşularının çok gerisinde kalmışlardı. Hayatta kalmak için üstün yakın dövüş yeteneklerine, zekalarına ve kültürlerine olan bağlılıklarına güvenmekteydiler çünkü onlar ırklarının son temsilcileriydi.

Vikings
 • The Raiders
 • The Warlords
 • The Berserkers
 • The Valkyries

Vikingler asırlar önce çökmekte olan vatanlarından bilinmeyen kıyılara doğru kaçarak ortadan kayboldular.

Geride kalanlar Şövalyeler tarafından feth edilerek asimilasyona uğradılar. Vikingler birkaç asır önce son derece kalabalık halde geri döndüler. Denizlerin ötesinden, kendilerine yeni bir vatan kurdukları topraklardan gelmişlerdi. Dönüşlerinin pek çok sebebi vardı, ama bunların en önemlisi Kuzey’deki kadim yurtları Valkenheim’ı geri almaktı. Şimdilerde yüzlerce Viking klanı donmuş tundralarda birarada, göreceli bir barış içinde yaşamaktadır. Ama dışarıdan bakan biri için aralıksız devam eden bir iç savaşın ortasındaymış gibi görünürler.

DÜŞMANLARINIZI YALNIZ VEYA ARKADAŞLARINIZLA YOK EDİN

For Honor tek kişilik çevrimdışı hikaye ve heyecanlı çoklu oyuncu modları sunuyor. Tüm bu deneyimi arkadaşlarınızla birlikte veya yapay zekaya karşı yalnız yaşayabilirsiniz.

DEVRİM YARATACAK ÇOKLU OYUNCU

Ölümcül savaşlar ve düellolar sırasında zafere giden yol takım çalışmasından geçecek. Savaşın en kızgın anlarında savaşçılarınızla koordinasyonunuz ve iletişiminiz büyük fark yaratacak, müttefiklerinizi destekleyecek, kontrol noktalarını ele geçirecek ve düşmanlarınızı katledeceksiniz.

YENİLİKÇİ SAVAŞ SANATI KONTROL SİSTEMİ

Silahınızın ağırlığını hissedecek, her bir vuruşun gücünü ve çarpışını yaşayacaksınız. Savaş Sanatı sistemi size tüm eylemlerinizde mutlak kontrol sunmak üzere tasarlandı.

Anasayfa