GELECEĞİMİZ BAŞLADI

ORTAYA ÇIKARTACAKSINIZ!

Multiplayer, sonunda Bethesda Game Studios'un destansı açık dünya RPG'lerine geliyor. Karakterinizi S.P.E.C.I.A.L sistemi ile yaratın ve yüzlerce yerle yeni ve evcilleşmemiş bir çorak arazide kendi lokasyonunuzu oluşturun. İster tek başınıza ister arkadaşlarla yolculuk edin, yeni ve eşsiz bir Fallout macerası sizi bekliyor.

MOUNTAIN SPLENDORLAND!

Yeni grafikler, aydınlatma ve peyzaj teknolojisi altı farklı Batı Virginia bölgesini hayata geçiriyor. Appalachia ormanlarından Kızılcık Boğazı'ndaki zehirli kıpkırmızı genişliklerine kadar her bölge kendi risklerini ve ödüllerini sunuyor.

YENİ BİR AMERİKAN RÜYASI!

Dünyanın her yerinde inşa etmek ve becerilerinizi göstermek için tamamen yeni İnşaat ve Montaj Mobil Platformu'nu (C.A.M.P.) kullanın. C.A.M.P. çok ihtiyaç duyulan barınak, malzeme ve güvenlikleri sağlayacaktır. Diğer hayatta kalanlarla mal ticareti yapmak için dükkan bile kurabilirsiniz. Ama dikkat et, herkes çok dostça olmayacak.

ATOM'UN GÜCÜ!

Nükleer Füze - nihai silah erişimini açmak için, bölgeye tek başına ya da hayatta kalanlarla birlikte gidin. Bu yıkım, aynı zamanda, nadir ve değerli kaynaklarla yüksek düzeyde bir bölge yaratır. Atomun gücünü koruyacak mısın yoksa açığa mı çıkartacaksın? Seçim senin.