Şimdi Satışta

CALL OF DUTY: WWII ÖZETİ

Call of Duty®, yeni nesil oyuncular için II. Dünya Savaşı'nı yeniden tanımlayan nefes kesici Call of Duty®: WWII deneyimi ile kökenlerine geri dönüyor. D-Day olarak bilinen günde Normandiya'ya çıkarma yapın ve tarihin en unutulmaz savaşlarından birinde Avrupa'nın tanınmış bölgelerinde çatışmalara girin. Klasik Call of Duty çatışmalarını, silah arkadaşları arasındaki bağı ve savaşın affetmez yüzünü deneyimleyin.

ÇOKLU OYUNCU GELİŞTİRMESİ

Ön sipariş verin çoklu oyuncu geliştirme paketi edinin. Çoklu oyuncu geliştirme paketi silah kilit açımı ve 2XP (2 katı deneyim puanı) içerir.

EN GERÇEKÇİ II. DÜNYA SAVAŞI SEFERİ

Zulmün kıyısındaki bir dünyada özgürlüğü korumak için savaşan askerler arasındaki kardeşlik bağının hikayesini tecrübe edeceksiniz.

KARA KUVVETLERİNİ KONU ALAN ÇOKLU OYUNCU

Call of Duty: WWII Çoklu Oyuncu modu, sizi II. Dünya Savaşı'nın en ünlü bölgelerinde yüksek tempolu kara savaşlarına götürecek. Oyuncular arkadaşları ve Call of Duty camiasıyla etkileşim kurmanın ve sosyalleşmenin yeni yollarıyla tanışacaklar.

ADRENALİN DOLU İŞBİRLİĞİ MODU

Call of Duty: WWII'nin işbirliği modu yeni ve orijinal bir hikaye anlatıyor. Beklenmedik, adrenalinli anlarla dolu bu bağımsız oyun deneyiminde arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

CALL OF DUTY: WWII'Yİ SATIN AL